Šport

Zasavc.net - 17. 05. 2018

Od 10. do 13. maja je v Novem Sadu v Srbiji potekalo 53. Evropsko prvenstvo za članice in člane v karateju, kjer se je pomerilo 532 tekmovalk in tekmovalcev iz 52 evropskih držav. Slovenijo je predstavljajo 11 reprezentantov, med njimi sta bila tudi člana trboveljskega kluba Stefan Joksimovič in Blaž Hribovšek.

Zasavc.net - 14. 05. 2018

Dolski rokometaši se po enoletni odsotnosti spet vračajo med najboljše slovenske rokometne klube. V zadnjem krogu so svojo uvrstitev v 1. A ligo potrdili z zmago v Hrpeljah in s tem osvojili drugo mesto v 1. B DRL.

Zasavc.net - 11. 05. 2018

Rokometašice Zagorja so si že pred tekmo zagotovile drugo mesto, Krimovke pa naslov prvakinj, zato je bilo na njej zaznati, da igralke nestrpno pričakujejo konec prvenstva.

Zasavc.net - 08. 05. 2018

Sankanje je šport, ki ga imajo Zasavci očitno radi. Po Domnu Pociechi in Tilnu Siršetu se je v tej športni panogi pojavilo še eno ime Zasavca. S sankanjem se namreč vse bolj uspešno ukvarja tudi Zagorjan Žiga Biruš.

Zasavc.net - 07. 05. 2018

V soboto 5. maja je na Ptuju potekal zaključek državnega prvenstva v disciplini point fighting, ki je paradna disciplina kluba Pon Do Kwan Zagorje. Po pričakovanju svojih trenerjev so tekmovalci dosegli odlične rezultate.

V disciplini point fightingu so člani kluba Pon Do Kwan Izlake posegli po najvišjih mestih v državi.

Zagorske rokometašice so z zmago v Celju dva kroga pred koncem prvenstva potrdile drugo mesto v državnem prvenstvu v sezoni 2017/18.

Na turnirju 17. International karate tournment Postojna open 2018 je Denis Gorenc dodal v svojo zbirko dve zlati medalji

V 25. krogu 1. B DRL so gledalci v dvorani Dolanka na Dolu pri Hrastniku videli infarktno končnico, v kateri so dolski rokometaši zmagali z uspešno izvedeno sedemmetrovko po izteku igralnega časa. S tem so še naprej v igri za napredovanje v prvo slovensko rokometno ligo.

Zasavc.net - 04. 05. 2018

Miran Cvet, zmagovalec nedavnega Rudarskega maratona, je slavil na prvomajskem teku na Lisco. Izkazali so se tudi drugi tekači iz ekipe Hrastnika: Nejc Dolanc, Miran Teršek in Tjaša Sotlar.